Ponieważ często słyszę od Was pytanie, odnośnie miejsca na plenery, gdyz wydaje się, że podróżuję bardzo daleko, aby uchwycić jakiś szczególny moment, szybko odpowiadam.

Pamietajcie, że wystarczy odpowiednie światło, lub kawałek zieleni, aby można było wyczarować coś naprawdę intrygującego. Fotografia to tylko mały fragment . Postać , którą fotografujemy, powinna  kolorem stroju dopasować się do klimatu. Dlatego często proszę Was o ubrania np w kolorach ziemi, bez nadmiernych wzorów i zdobień, po to właśnie, aby nie odciągać uwagi. druga ważna sprawa to słońce. Nigdy nie planujemy sesji zdjęciowej w samo południe, najmilej widziane godziny tuż przed zachodem słońca. Wyobraż sobie, że stawiasz swoje dziecko w gorący dzień w centrum padających promieni. Oprócz zamkniętych, lub przymróżonych oczu- niestety takie zdjęcie nie będzie miało nic więcej z  tego, czego faktycznie oczekujesz.

W każdym miejscu, nawet we własnym ogrodzie możesz zrobić fantastyczne ujęcie swoich dzieci. Pamietaj jednak o usunięciu spoza kadru wszystkiego co odciąga uwagę. Konewka w tle, lub rzucony rower – nie będzie niczym innym jak tylko bałaganem na zdjęciu. Wybieraj zatem miejsca , gdzie zdjęcie twojego dziecka zdecydowanie przyniesie Ci radość, ani znowu rozczarowanie . Bo to właśnie nie miejsce tworzy fotografię.

Zapraszam na sesje plenerowe w Nowym Sączu

fotograf Nowy Sącz Fotograf dziecięcy

fotograf dziecięcy Nowy sącz

fotograf Nowy Sącz, sesja plenerowa Nowy Sącz

fotograf dziecięcy, sesja plenerowa na Mazurach , Mikołajki, Hotel Gołębiewski

fotografia dziecięca Mazury, Hotel Gołębiewski, Mikołajki