3 pytania – 3 odpowiedzi 🙂

Kochani ponieważ często zadajacie mi pytania: maliowo, telefonicznie, smsowo, facebookowo, instagramowo – i świetnie, w końcu po to mi te wszystkie narzędzia by mieć z Wami kontakt. Pomyślałam sobie jednak, że skoro te pytania są bardzo podobne bądź identyczne, stworzę dla Was blogowy wpis – kompendium wiedzy na 3 najczęściej zadawane mi przez Was pytania!

Do dzieła!

1. Jaka cena sesji i czy jest ona zależna od ilości uczestników?
Ceny sesji zależą od ilości wybranych zdjęć, natomiast NIE zależą od ilości osób w niej uczestniczącej. To ilość zdjęć generuje czas pracy, Zapraszam Was na stronę www.kruzkmiecik.pl w zakładce OFERTA znajdują się opisane produkty, oraz pakiety wraz z cenami. W razie dodatkowych pytań jestem dla Was dostępna pod telefonem 502-356-796 – możecie dzwownić lub napisać smsa 🙂


2. Czy dostępne są vouchery ? Czy jest możliwość wykupienia zaproszenia? jak to wygląda formalnie?
Tak, posiadam Vouchery i zaproszenia na sesje zdjęciowe. Wszystkie moje zaproszenia są wykonane ręcznie z najwyższą starannością. Czas wykorzystania takiego zaproszenia to 3 miesiące. Jak formalnie się to odbywa? Zakup voucheru/zaproszenia na sesję jest bajecznie prosty: jeśli zdecydujesz się na zakup, przesyłam dane do przelewu. Po zaksięgowaniu przelewu, przesyłam na wskazany adres voucher lub zostawiam w umówionym miejscu do odbioru. W zaproszeniu jest napisane, aby obdarowana osoba skontaktowała się ze mną w celu omówienia szczegółów sesji i daty spotkania. Jeśli to zrobi i wspólnie wybierzemy odpowiedni termin, czas na najprzyjemniejszą część: SESJĘ!

3. Jak skorzystać z rabatu -100 zł na sesję, po zapisaniu do newslettera? Rabat 100 zł na pierwsza sesję można odebrać TYLKO I WYŁĄCZNIE po spełnieniu warunków opisanych … w treści pierwszego newslettera, który zostanie wysłany na Twoją skrzynkę 🙂 Ok, a więc dokładna instrukcja raz jeszcze: wyślij SMS na mój nr telefonu : +48 502-356-796 o treści: MINUS100 oraz twoje IMIĘ I NAZWISKO. Nie martw się, Twoje dane są bezpieczne, a dzięki temu bardzo szybko oddzwonię do Ciebie, aby umówić dogodny termin naszej sesji. Tylko poprawnie wysłany SMS pozwala uzyskać rabat – 100 zł. Jeśli podałaś/łeś poprawny adres e-mail, a mimo tego nie dostałeś wiadomości (nawet po sprawdzeniu spamu) skontaktuj się ze mną.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać Wasze wątpliwości – oczywiście jestem dla Was dostępna na wszystkich kanałach sm oraz pod telefonem!

Miłego tygodnia kochani!

Kasia