sesja ciążowa Nowy Sącz

Opowiem Ci dzisiaj o kolorach na moich fotografiach, ponieważ jest on dla mnie niezwykle ważny. To właśnie odpowiednia gra kolorów dla mnie , robi najlepszy klimat. Jak to mówi moja ulubiona stylistka w Nowym Sączu Ewa Berdychowska  z DrimTim „kolor robi tu całą robotę” 🙂

Podział na kolory ciepłe, chłodne jest znany wszystkim. Nic ponad to co już powiedziano dzisiaj ode mnie nie usłyszysz. Mogę Cię jednak zapewnić, że jeśli oglądasz moje portfolio, nie zawsze wiesz, dlaczego dany kadr po prostu przykuwa oko. Wszystko w nim gra. Dlatego podczas wyboru sukienki do sesji zawsze ustalam z Wami kolor włosów, kolor oczu, oraz to w jakim stylu są wasze domy lub mieszkania. Przecież to na waszych ścianach bedą wisieć te zdjęcia. Dzięki temu dobieramy razem odcienie, tonacje, nasycenie. 

A jeśli już chciałabyś taką sesję, czy czujesz czasem zakłopotanie? Czy czujesz się nie zrozumiana, chciałabyś, ale nie wszystko od Ciebie zależy? Od dawna marzysz o sesji zdjęciowej, ale namówić Męża , albo rodzeństwo i jeszcze poprosić o pomoc w organizacji  graniczy z cudem, albo chociaż z dużym wysiłkiem. Pozostaw ocenę swojego życia we własnych rękach. Wszystko czego chcesz – zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. 

Coraz częściej chcecie uwieczniać ten czas oczekiwania. Na pamiątkę, dla dziecka, na przyszłość. To już nie są te czasy, gdy kobiety w samotności przeżywały emocje związane z ciążą i macierzyństwem. Czasy się zmieniają. Chcemy czuć się pięknie i zasługujemy na to. To fantastyczny moment, który trwa jedyne 9 miesięcy. . Dla mnie to przede wszystkim TY. Mama powinna czuć się wyjątkowo, bo taka jest. To kobieta powinna spełniać się w macierzyństwie, ale też osobiście i zawodowo. Zasługujesz na to, aby osiągać swoje cele. Poświęcanie się dla dzieci czy dla męża , kosztem własnego poczucia wartości nie jest dobre.  Tracisz to o czym marzysz. Chcesz potem powiedzieć sobie, jaka szkoda, że tego nie zrobiłam? O czym pomyślisz za 5-10 lat. Wyobraź sobie siebie, co sobie powiesz? Zrobiłam wszystko co mogłam na tamten czas swoich możliwości? Czy raczej „szkoda, że czasu nie można zawrócić” ? 

Droga Mamo, nie zwlekaj ze spełnianiem swoich marzeń. Jesteś silna i piękna. Masz potencjał i realizuj się w życiu na najwyższym poziomie. Zrób dla siebie to – na co zasługujesz. A zasługujesz na bycie szczęśliwą.

Jeśli masz obawy, wątpliwości. Coś Cię nurtuje. Jesteś ciekawa miejsc, gdzie powstają moje zdjęcia. Uważasz , że tylko piękne -modelki wychodzą cudownie na zdjęciach, po prostu zadzwoń, napisz. Opowiem wszystko. Każda z nas jest wyjątkowa. To przecież oczywiste 🙂 Rozmowa nie jest zobowiązująca. Po prostu poznajmy się. 

Jeśli chcesz dostać darmowy instruktarz jak przygotowujemy się do sesji, w jaki sposób sesja zdjęciowa wygląda krok po kroku – proszę wyślij do mnie maila * na adres kontakt.kruzkmiecik@gmail.com , w tytule proszę wpisać ” darmowy instruktarz sesja ciążowa” oraz swoje imię i nazwisko, a trzymasz ode mnie zwrotną prezentacje w PDF . 

Wysłanie maila z danymi ,  jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotografia w tym także na przesyłanie drogą mailową bezpłatnych PDF, Ebook, informacji bieżących, bezpłatnych instruktarzy, akcji okolicznościowych, promocji i rabatów.

 

 

Serdeczności

Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotograf Nowy Sącz sesja ciążowa

* Administratorem podanych przez Ciebie danych będzie Katarzyna Kruz-Kmiecik, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotografia z siedzibą przy ul. Wielopole 214 A, 33-311 Wielogłowy.  Pełna informacja o przetwarzaniu przeze mnie Twoich danych osobowych – dostępna jest tutaj: Polityka Prywatności.