na tej stronie znajdziesz garść poradników i motywacji :

tutaj znajdziesz garść inspiracji fotograficznych

napiszę ci wiele ciekawych rozwiązań do wykonania przez ciebie najpiękniejszej fotografii

zapraszam do kontaktu, jeśli interesują cię jakieś zagadnienia-pisz, chętnie podejmę się wyzwania i pomogę w interesujących cię tematach

Wychodząc na przeciw Waszym pytaniom, przekazuję w Wasze ręce kurs dla początkujących osób, chcących zacząć swoją przygodę z fotografa dziecięcą. Odpowiem Wam na wiele pytań, które często zadajecie mi przy prywatnych spotkaniach. 

Zapraszam do zapisania się na zupełnie BEZPŁATNY kurs. 

Po rejestracji, na Twój adres mailowy zostanie przesłany materiał PDF z przykładami, zdjęciami i opisem najbardziej podstawowych wiadomości z zakresu pracy z dziećmi podczas sesji dziecięcych. rejestrując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotografia wraz z polityką prywatności.

co znajdziesz w kursie


- od czego zacząć przygodę z fotografią dziecięcą,
- kilka ważnych informacji na temat sprzętu
- dowiesz się jak wykorzystać kolor w fotografii z dziećmi,
- opowiem Ci jakich sposobów używam, aby zainteresować dziecko, by uzyskać jak najlepsze , naturalne emocje
- jak wykorzystujemy światło, czy "złota godzina" jest jedyną opcją na piękną fotografię
- jak uzyskuję efekt ruchu na zdjęciach, aby odbiór był jeszcze lepszy, dlaczego jest to lepsza forma nie ustawiane i statyczne pozy,
- opowiem ci o moich sposobach na zdjęcia z rodzeństwem
- moja droga do motywacji i inspiracji, w jaki sposób tworzę "bajkę"

Najważniejsze jest działanie. Jeśli tylko marzysz o tym, że chcesz coś osiągnąć,  ale nie mobilizujesz się do spełniania własnych marzeń, niestety nic nie osiągniesz. Musisz to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć na głos : TAK – CHCĘ SIĘ ROZWIJAĆ , będę walczyć o to, aby spełnić swoje marzenia. Zasługujesz na to. Nigdy nie jest za późno, aby pomyśleć o sobie. Bez względu na to, jaką opcję dla siebie wybierzesz to twoja postawa powie wszystko. Jak kolejny rok będzie wyglądał, jeśli dzisiaj nie zrobisz nic?

Droga Mamo! Czas już pomyśleć o swoich pasjach.

Serdecznie zapraszam cię do mojego świata fotografii, gdzie chcę dzielić się z tobą moim doświadczeniem , wiedzą i praktyką. Sięgnij po darmowe kursy, ebooki i materiały, aby przybliżyć się do własnego spełnienia. Moją misją jest wspierać początkujące MAMY FOTOGRAFKI do odkrywania swoich talentów, siły i motywacji do dalszej pracy i sięgania po to, o czym marzą od dawna.

Dołącz do mnie.

- Katarzyna Kruz-Kmiecik

FOTOGRAF DZIECIĘCY,