moja historia

Cześć. Nazywam się Kasia. Bardzo mi miło, że poświęciliście chwilę, aby pozostać na stronie dłużej. Ponieważ szanuję Twój czas, bardzo krótko opowiem o sobie. Jestem mamą 3 dzieci, fotografem z zamiłowania. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, wydział farmaceutyczny, więc jak widzisz łączę zarówno precyzję, dokładność i odpowiedzialność z artystycznym okiem. Fotografia daje mi oddech, swobodną kreatywność. Lubię pomagać ludziom , których fotografuję, aby czuli się wyjątkowo, co nie ukrywam lubię najbardziej. Wiedza z farmakologii za to , pozwala mi doradzać Rodzicom i pełnić opiekę farmaceutyczną, szczególnie z zakresu pediatrii. Fotografuję, ponieważ wiem, jak ważna jest pielęgnacja wspomnień, czasu, minionych chwil. Wiem, że potrafię zobaczyć więcej niż inni, dlatego umiem złapać tą jedyną chwilę. Uśmiech Twojego dziecka, zamyśloną minę, rozwiane włosy, gdy biegnie w Twoje ramiona. Doświadczenie pozwala mi na zrobieniu dla Ciebie jedynych w swoim rodzaju fotografii. 

Chętnie Cię poznam.

Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotografia

Moja fotografia to bajka. świat jaki chciałabym widzieć codziennie. Zapraszam Cię do tego świata, a stworzę dla ciebie najpiękniejsze obrazy.

Logo Katarzyna Kruz-Kmiecik

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zaangażować swoje siły i wysiłek w to, aby mieć dla siebie zdjęcia , upamiętniające minione lata, miesiące, dni, a nawet chwile, pamiętaj, że jestem tu po to, aby opowiedzieć ci o wszystkich tajnikach fotografii dziecięcej i rodzinnej, tak , abyś wiedział, że warto 🙂

Katarzyna Kruz-Kmiecik Fotograf Nowy Sącz