CENNIK- Fotograf

 

Praca fotografa, poza pasja jest jego sposobem na życie i zarabianie. Niemniej cennik usług zależny jest od rodzaju sesji oraz tego, ile zdjęć ma być zrobione, w jakim formacie, jak długo trwa sama sesja zdjęciowa oraz tego, gdzie zdjęcia będą robione. Najczęściej zamawiane są zdjęcia w pakietach, jakie proponowane są w doniesieniu do sesji noworodkowej, ciążowej tj. 3 możliwości, z czego najczęściej wybierana jest ta obejmująca 15-20 zdjęć poddanych obróbce autorskiej, w kilku stylizacjach, zapakowane w efektowne pudełko. 

Fotograf Nowy Sącz

Dla każdej z chwil warto zdecydować się na zdjęcia, a fotograf ( Nowy Sącz, Limanowa, Krynica, Szczawnica ) postara się, by były najpiękniejszym i najtrwalszym wspomnieniem na dalsze życie.

 

SESJE RODZINNE, DZIECIĘCE, NOWORODKOWE LUB CIĄŻOWE

PAKIET I
350 zł
7 zdjęć
odbitki w formacie 15x21
 
PAKIET II
550 zł
15 zdjęć
odbitki w formacie 15x21
 

 

 

REPORTAŻ Z CHRZTU ŚWIĘTEGO 

PAKIET
650 zł
40 zdjęć
reportaż w kościele plus zdjęcia z przygotowań lub wymiennie 1 godzina przyjęcia
10 odbitek 15x21

 

 

 

Odpowiednio sesja ciążowa dla przyszłych dostępna jest w wersji najtańszej za 350 zł, ale także rozbudowanej, na 20 zdjęć, z mini fotoalbumem za 700 zł. To, jak bardzo nam zależy na zmianie stylizacji, odpowiednim przygotowaniu, fotografii w plenerze czy studiu, a może we własnym domu wpływa na koszt takiego przedsięwzięcia. Istotny jest też czas poświęcony na zdjęcia, zwykle przy sesji z brzuszkiem trwa to około 2 godzin. Nowy Sącz to przepiękne krajobrazy, wiele ciekawych i tajemniczych miejsc stąd o odpowiedni plener nie trudno. Przy pięknej pogodzie zachęcam do wykorzystania tego uroku na sesji.

Kolejno sesja dziecięca i rodzinna połączona jest w jeden pakiet za cenę od 450 do 750 zł. W ofercie zawarte są indywidualne zdjęcia dzieci w 2-3 stylizacjach, zdjęcia z rodzicami, w sumie od 15 do 20 zdjęć w zależności od pakietu na jaki się decydujemy, z możliwością dokupienia fotografii za 40 zł. W droższej wersji oferuje także album 15X15. Sesje trwają około 2 godzin.

Nie bez znaczenia pozostaje tu fakt, że fotograf dziecięcy musi mieć odpowiednie przygotowanie i anielska cierpliwość, przy tym wzbudzać zaufanie i umiejętnie wykorzystywać każda sekundę, by uwiecznić to na czym najbardziej nam zależy. Dzieci najlepiej czują się w miejscu, jakie znają. Może to być Wasz dom, ogród, park, jestem w stanie dojechać do takich miast jak Krynica, Limanowa czy Szczawnica. Zapraszam też do mnie.

Odrębnym tematem jest dla mnie sesja noworodkowa dla której jestem w stanie poświęcić dużo więcej czasu. Wiadomym jest jak dużo ciepła, uwagi a przede wszystkim cierpliwości potrzeba, by uchwycić to na czym nam zależy u nowonarodzonego dziecka. Zdjęcia aby były piękne musza być nie tylko przemyślane, ale konieczne jest stworzenie warunków takich, w jakich maleństwo poczuje się bezpiecznie, słowem dobrze. Kolejne etapy rozwoju dziecka może uwiecznić sesja niemowlęca.

Sesje kobiece to kolejna moja propozycja. Szanujący się fotograf jest w stanie przedstawić kobiety w najpiękniejszej odsłonie. W tym pakiecie oferuję zdjęcia, także buduarowe, z podkładem muzycznym zgodnie życzeniem klientki. Każda kobieta jest wszak piękna, grunt to umieć to piękno wydobyć. Dla wymagających proponuje także zdjęcia biznesowe, pamiątkowe czy inne według oczekiwań klienta.